Coğrafi Numaralar

Yeni nesil ev/iş telefon hizmetleri

İster ev/iş numaranızı Netgsm'e taşıyın, isterseniz size vereceğimiz coğrafi numaralar (0212,0312 ve diğer alan kodları) ile yeni nesil sabit telefon hizmetinden yararlanmaya hemen başlayın!


Kurumsal Telefon Altyapısı
Myvoip, işletminizin sabit telefon altyapısına önem vermektedir. Sabit telefon hizmeti ile eski analog sisteminizi yeni nesil Ip tabanlı yapıya dönüştürmekte ve BTK STH-019 belge numaralı lisans ile Türkiye'yi yeni nesil kurumsal iletişim çözümleri ile tanıştırmaktadır.

Hemen Başlayın
Başka bir operatöre bağlı kalmadan sadece Myvoip'e abone olarak alacağınız size özel coğrafi numaranız (0212, 0264 vb.) ile sabit telefon hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Numara Taşıma
İsterseniz mevcut ev/iş telefon numaranızı taşıyarak da Netgsm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 

Nasıl Kullanırım?

Sanal santral
Coğrafi numaranızı netsantral ile kullanabilirsiniz. Bu sayede robot operatör, görüşme ses kaydı, çağrı raporlama gibi bir çok özelliğe sahip olursunuz.

Akıllı telefon
Android ve IOS yüklü akıllı telefonlarına yükleyeceğeniz mobil uygulamalar ile internetin olduğu heryerden kullanabilirsiniz.

Yeni nesil IP telefonlar
Yeni nesil Myvoip telefon ve diğer marka IP telefonlara numaranızı kaydederek kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda kullanım
Windows ve OS yüklü bilgisayarlarınızdan masaüstü telefon programlarını yükleyerek coğrafi numaranızı kullanabilirsiniz.

Analog (eski tip) telefonlar
Eski tip analog telefonlarında Myvoip coğrafi numaralarınızı kullanabilmeniz için VoIP adaptör cihazlarına ihtiyacınız olacaktır.

Sınırsız Yönlendirme
Sadece gelen çağrıları karşılayabileceğiniz sınırsız yönlendirme hizmeti ile coğrafi numaranıza gelen çağrıyı istediğiniz sabit veya cep numarasına yönlendirebilirsiniz.

 

Paketlerimiz

En İyi Referansımız
Müşteri Memnuniyeti