Ip Santral Avantajları

İşletmenizi Yeni Nesil İletişim Altyapısına Geçirin

Myvoip IP Santral Nedir?

Peki işletmenizi arayan müşterileri telefon santralinizin nasıl karşıladığını hiç düşündünüz mü?

İşletmelerin büyük bir çoğunluğu halen günümüzün ihtiyaçlarına cevap vermeyen 40 yıl önceki teknoloji ile çalışan Analog santral altyapısı kullanmakta. Geneleksel Analog Santral sistemleri, son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzün ihtiyaçlarına cevap veremez ve karşılayamaz duruma geldi. Ayrıca işletmelere olan teknik bakım, donanım gibi büyük maliyetleri ve kısıtlı özellikleri nedeni ile dezavantajları büyük ölçüde fazlalaştı. Basitçe söylemek gerekirse, işletmeler için Analog santral sistemlerinin yüksek maliyeti kaçınılmazdır ve modern iletişimin en temel ihtiyaçlarını bile sağlayamamakta.

Myvoip Sanal Santral Kolay ve Daha Ekonomiktir

Myvoip Sanal Santral çözümü pahalı ve karmaşık olmadığı gibi, kullanımı ve yönetimi teknik uzmanlık gerektirmez. Şirket santralinizi İnternetin bulunduğu her yerden Mobil telefonunuz yada bilgisayar araçılığı ile işletme içindeymiş gibi kullanabilirsiniz.

Geleneksel olarak kullanılan donanımsal Santral sistemleri esnek değildir ve iş akışına uyum sağlayacak ölçeklenebilirlikten yoksundur. Mobil cihazlar ile uyumlu çalışmaması ve farklı adreslerdeki birden fazla yerleşkenin birbirleri ile ücretsiz bağlantısını engeller.

Kurulumu ve Kullanımı Kolaydır

IP Santral sisteminizi istekleriniz doğrultusunda kurup IP Telefonlarınıza tanımlayarak size kullanıma hazır halde gönderiyoruz. Kargo ile gelen telefonlarınızı tak çalıştır yöntemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

30 Yıl önceki teknoloji İle çalışan bakır telefon altyapınızı değiştirme zamanı gelmedi mi sizce? Dünya üzerinde telefon haberleşmesinin %70’i VoIP teknolojisi üzerinden gerçekleşmekte. Gelişmiş ülkelerde VoIP kullanım oranı her geçen gün artmakta. Yeni nesil haberleşme sistemi olan VoIP ile birlikte işletmeler, iletişim maliyetlerinde %80’e varan tasarruf elde etmekteler.

Paketlerimiz

En İyi Referansımız
Müşteri Memnuniyeti