Myvoip

Myvoip, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) almış olduğu Internet Servis Sağlayıcılığı (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile müşterilerine kaliteli iletişim hizmetleri sağlamaktadır.

Çağımızda gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. Myvoip; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özelleştirilmiş deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan servis sağlayıcı isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Myvoip olarak iletişim piyasasında genç, dinamik, ciddi ve lider bir firmayız. 2013 yılından bu yana sizlerle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz. Amacımız Ulusal bir iletişim markası haline gelmek ve sizlere daha iyi hizmet vermektir. 

Biz bir yeni nesil bir iletişim şirketiyiz. Kapsamında internet, network güvenliği, voip telefon ve SMSolan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için buradayız.

Kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, hizmet kalitesi ile Myvoip müşterilerine sunduğu değerli iletişim çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.

En İyi Referansımız
Müşteri Memnuniyeti