Sıkça Sorulan Sorular

Voip, Voice Over Internet Protocol’ün kısaltmasıdır. İnternet üzerinden telefon görüşmesi anlamı taşımaktadır. Yeni nesil telekom hizmeti voip teknolojisiyle verilmektedir.

0264 440 00 00 ve 0850 500 00 00 numaralı telefondan ulaşabilir, www.myvoip.com.tr web sitemizden başvuru bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelen ve giden çağrılarınızı kayıt altına alabilir, www.myvoip.com.tr adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacağınız kullanıcı ekranından takip edebilirsiniz.

0264 440 00 00 ve 0850 500 00 00 numaralı telefondan ulaşabilir, kullanmakta olduğunuz farklı operatör numaraları için taşıma talebi oluşturabilirsiniz.

Numara taşıma işleminde numarada herhangi bir değişiklik olamayacaktır.

Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti sunulabilmesi için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen lisanstır.

Myvoip’ten dilediğiniz numaraya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Sanal Santral (Bulut Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

​Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan sanal santralde yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Numara taşıma süreci verici operatörün onay vermek süresine bağlı olarak maksimum 3 iş günü sürmektedir. Bu süre yasal süredir.

Numara Taşıma işlemi verici operatörün onay verdiği saat diliminde kesinti olmadan gerçekleşmektedir.

Bütün operatörleri Myvoip indirimli tariflerinden yararlanarak arayabilirsiniz.

Türkiye’deki tüm operatörlerle ara bağlantılar tamamlanmıştır, tüm operatörlerden aranabilirsiniz.

Alanında uzman teknik ekibimiz, adresinize gelerek kurulum işlemini ücretsiz yapmaktadır.

Gelen ve giden tüm çağrıları detaylı olarak www.myvoip.com.tr adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacağınız kullanıcı ekranından takip edebilirsiniz.

1- Kimlik fotokopisi
2- Numara başvuru formu / Numara taşıma talep formu
​3- Abonelik sözleşmesi

1- Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi
2- Numara başvuru formu / Numara taşıma talep formu
3- Vergi levhası
4- Yetkiliye ait imza sirküleri
5- Ticari sicil gazetesi
6- Faaliyet belgesi
​7- Abonelik sözleşmesi

En İyi Referansımız
Müşteri Memnuniyeti